Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ERSOY, KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖZLEŞME TÖRENİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ERSOY, KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖZLEŞME TÖRENİNE KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız İdris Ersoy, 27 Ocak 2023 tarihinde Sendikamız ile Kızılcahamam Belediyesi arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Düzenlenen imza törenine Genel Başkan Yardımcımız Ersoy’un yanı sıra; Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ankara 5 No’lu Şube Başkanımız Sinan Yılmaz ve Şube Başkan Yardımcımız katıldı.

Toplu iş sözleşmesinin masada tamamlandığı için mutlu olduklarını belirten Genel Başkan Yardımcımız İdris Ersoy, “Örgütlü olduğumuz iş yerlerimizde belediye çalışanlarımızın tüm özlük haklarını korumak ve geliştirmek adına HİZMET-İŞ olarak yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bugün Kızılcahamam Belediyemizle güzel bir sözleşmeye imza attık. Kızılcahamam termal turizm adına önemli bir ilçemiz. Ankara’ya ve ülkemize katma değer sağlayan bu önemli ilçemizde görev yapmak elbette zor ve meşakkatli bir iş. Belediyemizin her hizmetinde belediye işçilerinin alın terleri var. Bu emeklerin karşılığını gören ve üyelerimizi mağdur etmeyen Kızılcahamam Belediye Başkanımız Acar’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar da sözleşmenin tüm taraflara hayırlı olmasını temenni etti.