Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ ÖZDEMİR, NEVŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL A.Ş İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖZLEŞME TÖRENİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ ÖZDEMİR, NEVŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL A.Ş İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖZLEŞME TÖRENİNE KATILDI

Genel Başkan Vekilimiz Halil Özdemir, 4 Ocak 2023 tarihinde Sendikamız ile Nevşehir Belediyesi Personel A.Ş. arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi törenine katıldı.

Üyelerimizin yoğun sevinç gösterilerine sahne olan imza törenine Özdemir’in yanı sıra; Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik ve Şube Başkan Yardımcılarımız, HAK-İŞ Nevşehir İl Başkanı Mehmet Fatih Mutlu, Nevşehir Belediyesi müdürleri ve basın mensupları katıldı.

HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ’in olduğu yerde her zaman çözüm olduğunu ifade eden Genel Başkan Vekilimiz Özdemir, “Belediye işçileri; ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışını benimsemiş, şehrimize ve ülkemize emekleriyle katma değer yaratan büyük bir emek mücadelesi içerisindedir. Gece gündüz demeden, yorulmadan-usanmadan bu şehrin insanlarına hizmet götüren tüm emekçi kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Yüksek enflasyona karşı direndiğimiz şu günlerde emekçileri mağdur etmeyen Nevşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. HAK-İŞ’in olduğu yerde çözüm vardır, birlik vardır, kardeşlik vardır. Kardeşliğimiz daim olsun” dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran da sözleşmenin üyelerimize hayırlı olmasını temenni etti.

Törende Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik’te bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.