Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ ÖZDEMİR, MALATYA’DA DEPREMZEDE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ

GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ ÖZDEMİR, MALATYA’DA DEPREMZEDE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Genel Başkan Vekilimiz Halil Özdemir, 3 Mart 2023 tarihinde beraberindeki heyetle birlikte depremden etkilenen Malatya’ya giderek üyelerimizi çalıştıkları iş yerlerinde ziyaret etti.

Genel Başkan Vekilimiz Özdemir’e ziyaretlerinde; Genel Denetleme Kurulu Üyemiz ve Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız, Genel Disiplin Kurulu Üyemiz ve Sivas Şube Başkanımız Nihat Şimşek, Malatya Şube Başkanımız Bünyamin Geleri, Ankara 5 No’lu Şube Başkanımız Sinan Yılmaz, Afyon Şube Başkanımız Kemal Erkuş, Kahramanmaraş Şube Başkan Yardımcımız Alparslan Fedakar ve Hukuk Müşavirimiz Saim Namal eşlik etti.

Üyelerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını tek tek dinleyen Özdemir, üyelerimize taziye ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Türkiye’nin depremden etkilenen 11 ilimizin yeniden inşası için tek yürek olduğunu belirten Halil Özdemir, HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ’in de üzerine düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getireceğini söyledi.

Özdemir, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan ile Görüştü

Genel Başkan Vekilimiz Halil Özdemir, üyelerimizi ziyaretleri sonrası Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.

Genel Başkan Vekilimiz Özdemir, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan’a ve depremden etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerini iletti.