Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ ÖZDEMİR, DEPREMLERDEN ETKİLENEN GAZİANTEP’TE ZİYARETLERDE BULUNDU  

GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ ÖZDEMİR, DEPREMLERDEN ETKİLENEN GAZİANTEP’TE ZİYARETLERDE BULUNDU  

Genel Başkan Vekilimiz Halil Özdemir, 1 Mart 2023 tarihinde beraberindeki heyetle birlikte depremlerden etkilenen illerimizden Gaziantep’te üyelerimizle buluştu, yetkililerden bilgi aldı.

Genel Başkan Vekilimiz Özdemir’e; Genel Denetleme Kurulu Üyemiz ve Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız, Genel Disiplin Kurulu Üyemiz ve Sivas Şube Başkanımız Nihat Şimşek, Ankara 5 No’lu Şube Başkanımız Sinan Yılmaz ve Hukuk Müşavirimiz Saim Namal eşlik etti.

Özdemir, Gaziantep Şube 1 No’lu Şube Başkanımız Halil İbrahim Tanrıöver, Gaziantep 2 No’lu Şube Başkanımız Ahmet Hoşaf ve beraberindeki heyetle beraber Gaziantep Büyükşehir ve ilçeleri Nurdağı ve İslahiye de görev yapan üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etti.

Üyelerimize sendikamızın desteklerinin her zaman devam edeceğini söyleyen Özdemir, Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın taziye, geçmiş olsun ve dayanışma mesajlarını iletti.

Genel Başkan Vekilimiz Özdemir, Gaziantep’te Yetkililerden Bilgi Aldı

Genel Başkan Vekilimiz Özdemir, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Latif Karadağ, Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa yetkililerinden de deprem bölgesinde yapılan çalışmalara ve ihtiyaçlara yönelik bilgiler aldı.