Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN VE GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, ÖZ İNŞAAT-İŞ SENDİKASI’NIN 3. OLAĞAN GENEL KURULU’NA KATILDI

GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN VE GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, ÖZ İNŞAAT-İŞ SENDİKASI’NIN 3. OLAĞAN GENEL KURULU’NA KATILDI

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin ve Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, 3 Aralık 2022 tarihinde HAK-İŞ’e bağlı Öz İnşaat-İş Sendikası’nın 3. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

HAK-İŞ Genel Merkezi’nde yapılan genel kurula Keskin ve Yıldız’ın yanı sıra; HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Osman Yıldız, Öz İnşaat-İş Genel Başkanı Zekeriya Koca, Genel Sekreterimiz Oğuz Aksoy, HAK-İŞ’e bağlı sendikaların Genel Başkanları ve Yöneticileri, HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ uzmanları ile Öz İnşaat-İş Sendikası delegeleri katıldı.

Genel Başkan Vekilimiz Keskin ve Genel Başkan Yardımcımız Yıldız gerçekleştirilen Genel Kurulun HAK-İŞ’e, Öz İnşaat-İş Sendikası emekçilerine hayırlı olmasını temenni etti.

Genel Kurulda HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Osman Yıldız, Öz İnşaat-İş Genel Başkanı Zekeriya Koca ve Öz Toprak-İş Sendikası Genel Başkanı Metin Özben de birer konuşma gerçekleştirildi.