Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN, ÜNYE BELEDİYESİ ŞİRKETİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZA TÖRENİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN, ÜNYE BELEDİYESİ ŞİRKETİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZA TÖRENİNE KATILDI

 

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, 15 Eylül 2022 tarihinde Sendikamız ile Ünye Belediyesi şirketi ÜNBEL A.Ş. arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Üyelerimizin yoğun katılımlarıyla düzenlenen imza törenine Genel Başkan Vekilimiz Keskin’in yanı sıra, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Şube Başkanımız Nevzat Acu, Ünye Belediyesi Birim Müdürleri ve Ordu Şubemizin Başkan Yardımcıları katıldı.

Güzel bir günde, güzel bir amaç için toplandıklarını belirten Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, “5 yıldır HAK-İŞ’in, işkolumuzun ve ülkemizin en büyük ve en etkin sendikasıyız. Onurlu mücadelemizi omuzlayan teşkilatımıza ve sizlere can-ı gönülden teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz ve siz değerli emekçi kardeşlerimizin destekleri devam ettiği sürece HİZMET-İŞ ilelebet zirvedeki yerini koruyacaktır” dedi.

Genel Başkan Vekilimiz Keskin: “Devletimizin yüksek enflasyonu önlemek adına attığı adımları destekliyoruz”

Sözleşmede emeği geçenlere teşekkür eden Genel Başkan Vekilimiz Keskin, “Türkiye olarak, emekçiler olarak, iş verenler olarak zor günlerden geçiyoruz. Enflasyonun önlenemez yükselişi hala devam ediyor. Devletimizin yüksek enflasyonu önlemek adına attığı adımları destekliyoruz ve en kısa bu zor günleri atlatmayı umut ediyoruz.  Bu zor dönemde HİZMET-İŞ Sendikası olarak, Türkiye’nin dört bir yanında örgütlü olduğumuz iş yerlerimizde toplu iş sözleşmeleri ve ek protokol görüşmeleri yürütüyoruz. Bugün burada Ünye Belediyesi ÜNBEL A.Ş. ile imzalayacağımız sözleşme bu dönemde üyelerimizin adına yaptığımız hak mücadelesinin sonuca ulaşan bir örneğidir. Hayırlı ve bereketli olsun” şeklinde konuştu.

Törende Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Şube Başkanımız Nevzat Acu da birer selamlama konuşması gerçekleştirerek, sözleşenin üyelerimize hayırlı olmasını temenni etti.