Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN, GOPKENT TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZA TÖRENİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN, GOPKENT TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZA TÖRENİNE KATILDI

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, 18 Kasım 2022 tarihinde Sendikamız ile Gaziosmanpaşa Belediyesi Gopkent A.Ş. arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Düzenlenen imza törenine Genel Başkan Vekilimiz Keskin’in yanı sıra; Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Bilmen, İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Abdullah Kaya ve yardımcıları, GOPKENT A.Ş. Yönetimi, MİKSEN Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı ve işyeri temsilcilerimiz ile beraber katıldı.

Emekçi üyelerimizin yaşam şartlarını iyileştirmede birlikte hareket etmenin önemine vurgu yapan Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin; “Ülkemizin en büyük şehri olması dolayısıyla büyük bir emekçi kitlesini barındıran şehrimiz İstanbul’a hizmet ederek insan onuruna yakışan ücretleri sonuna kadar hak eden emekçilerimiz için bugün buradayız. İstanbul’da yaşıyor ve çalışıyor olmanın zorluklarını biliyoruz. Bu zorlukları emekçiler, belediyemiz ve sendikamızın birlikteliğiyle aşacağız. Bugün imzaladığımız sözleşme, zorlukları aşma yolunda ilk adımımızdır. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta ise sözleşmenin üyelerimize hayırlar getirmesini temenni etti.