Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN, BAĞCILAR BELEDİYESİ BAŞAK A.Ş. İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖZLEŞME İMZA TÖRENİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN, BAĞCILAR BELEDİYESİ BAŞAK A.Ş. İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖZLEŞME İMZA TÖRENİNE KATILDI

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, 31 Ekim 2022 tarihinde Bağcılar Belediyesi Başak A.Ş. ile gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Üyelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleşen törene Keskin’in yanı sıra; Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, İstanbul 4 No’lu Şube Başkanımız Yücel Fırat, İstanbul 13 No’lu Şube Başkanımız Kenan Erüklü, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcıları Osman Güneş, Emre Urlu, Ali Erdoğan, Ertuğrul Selçuk Güldüler ve Şahin Köse, Mahalli İdareler Kamu İşveren Sendikası (MİKSEN) Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı ve iş yeri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Sözleşmenin masada karşılıklı anlayış ile tamamlanmasının önemli olduğunu vurgulayan Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, “Dünyanın en önemli şehirlerinden olan İstanbul da görev yapmak özveri ve fedakarlık istiyor. Bu şehrin yükünü çeken emekçilerin yaşadıkları zorlukların farkında olarak bu toplu iş sözleşmemizi imza altına aldık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman konuşmasında çalışanları enflasyona ezdirmeyeceklerini ifade ediyor. Cumhurbaşkanımızın bu kararlılığını Bağcılar Belediyesi emekçileri için gösteren Bağcılar Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir’e ve ekibine üyelerimiz ve sendikamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Törende konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir ise “Belediyemizdeki yol arkadaşlarımızın çalışma şartlarını iyileştirmeye yönelik sözleşmemizi imzaladık. Tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.