Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, İSTANBUL 2 NO’LU İETT ŞUBEMİZİN İFTARINA KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, İSTANBUL 2 NO’LU İETT ŞUBEMİZİN İFTARINA KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, 17 Nisan 2022 tarihinde İstanbul 2 No’lu İETT Şubemizin düzenlediği iftar programına katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen iftar yemeğine Keskin yanı sıra; İstanbul 2 No’lu İETT Şube Başkanımız Abdullah Kaya, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Mustafa Canpolat, İstanbul 3 No’lu İETT Şube Başkanımız Mustafa İluk, İstanbul 5 No’lu Şube Başkanımız Mustafa Şişman, İ.B.Ç.D Derneği Genel Başkanı İsmail Bal ve İETT emekçileri katıldı.

Akşam ezanın okunmasıyla salonu dolduran yüzlerce kişi, oruçlarını hep birlikte açarak dua etti.

Ramazan Ayının bereket, hoşgörü, dayanışma ve yardımlaşma ayı olduğunu söyleyen Genel Başkan Yardımcımız Keskin, soflarını kendileri ile paylaşan İETT emekçilerine teşekkür etti.

“İETT emekçileri ile Sendikamız arasında özel bir bağ vardır”

Ramazan ayının bağışlanma ve İslam alemi için şükür ayı olduğunu belirten Keskin, “Allah tuttuğumuz oruçları, ibadetleri kabul eylesin. İETT emekçileri ile Sendikamız arasında özel bir bağ vardır. Bu bağ öyle güçlüdür ki Türkiye’nin pek yerinde örnek gösterilmektedir.  Bu güzel programı tertip eden bütün ekibi ve emeği geçenleri kutluyorum. Sarsılmaz kardeşliğimizi bir kez daha dosta düşmana gösterdiniz” ifadelerini kullandı.