Ana Sayfa » Haberler » EYÜPSULTAN BELEDİYESİ ESTUR A.Ş. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILIMIYLA İMZALANDI

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ ESTUR A.Ş. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILIMIYLA İMZALANDI

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, 16 Kasım 2022 tarihinde Sendikamız ile Eyüpsultan Belediyesi ESTUR A.Ş. arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Düzenlenen imza törenine Genel Başkan Vekilimiz Keskin’in yanı sıra; Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, İstanbul 13 No’lu Şube Başkanımız Kenan Erüklü ve Yardımcıları, ESTUR A.Ş. Genel Müdürü Onur Yılmaz ve iş yeri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Beraber olmanın önemine vurgu yapan Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, “Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’a hizmet eden emekçiler olarak, insan onuruna yakışan ücretleri sonuna kadar hak ediyoruz. Bu şehirde çalışmanın ve yaşamanın getirdiği zorluklar var. Bu zorlukları emekçiler, belediyemiz ve sendikamızın birlikteliğiyle aşacağız. Bugün imzaladığımız sözleşme, zorlukları aşma yolunda ilk adımımızdır. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ise sözleşmenin üyelerimize hayırlar getirmesini temenni etti.