Ana Sayfa » Haberler » Erciyes Üniversitesi Çalışanları, Hizmet-İş Ailesine Katıldı

Erciyes Üniversitesi Çalışanları, Hizmet-İş Ailesine Katıldı

Kayseri Şube Başkanlığımızın teşkilatlanma çalışmaları neticesinde, hastane taşeron işçileri, Sendikamızı tercih etti.

Sendikamız HİZMET-İŞ Kayseri Şube Başkanlığı’nın teşkilatlanma çalışmaları neticesinde Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde çalışan taşeron şirket personelleri, Sendikamız HİZMET-İŞ ailesine katıldı.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi çalışanları ile bilgilendirme ve istişare toplantısı yaptıklarını söyleyen Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, “Yaptığımız teşkilatlanma çalışmalarının ardından, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde çalışan arkadaşlarımız, kendi hür iradeleri ile Sendikamız HİZMET-İŞ’e kayıt olmaya başladı. Bizler de, Hizmet-İş Sendikası olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. En kısa zaman içerisinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na yetki müracaatında bulunacağız ve süreci sonuna kadar takip edeceğiz. Artık sizler yalnız değilsiniz. Her türlü dertlerinizde, sıkıntılarınızda Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası sizlerin yanın da olacaktır. Allah, Sendikamıza üyeliğinizi hayırlı mübarek eylesin” dedi.

Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik konuşmasında, Sendikamız HİZMET-İŞ’i tercih etmelerinden dolayı adı geçen hastane çalışanlarını tebrik ederek onları Konfederasyonumuz HAK-İŞ ve Sendikamız HİZMET-İŞ faaliyetleri, ilkeleri ve öncelikleri hakkında bilgilendirdi.

Kayseri Şube Başkanımız Çelik konuşmasını, adı geçen hastane çalışanlarına toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ederek tamamladı.