Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Eğitim Seminerleri » EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ TRABZON ŞUBEMİZE YÖNELİK OLARAK AMASYA’DA DEVAM EDİYOR

EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ TRABZON ŞUBEMİZE YÖNELİK OLARAK AMASYA’DA DEVAM EDİYOR

Sendikamız tarafından şubelerimize yönelik olarak gerçekleştirilen eğitim seminerlerimiz, Trabzon Şubemizle devam ediyor. Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin koordinatörlüğünde 28 Şubat 2022 tarihinde Amasya’da gerçekleştirilen eğitim seminerimize, Trabzon Şube Başkanımız  İsmail Hakkı Kaplan, şube başkan yardımcıları, işyeri sendika temsilcilerimiz ve uzmanlarımız katıldı.

Keskin: “Hizmet-İş, Türkiye’nin en büyük işçi sendikası”

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, eğitim programının açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Açıklanan istatistiklere göre HİZMET-İŞ Sendikamızın Türkiye’nin en büyük işçi sendikası konumunu koruduğunu hatırlatan Keskin; “Sendikamız HİZMET-İŞ, Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olma konumunu korumaya devam ediyor. En büyük sendika olmamız ve bu konumumuzu sürdürmemizde tüm teşkilat mensuplarımızın emeği var” dedi.

Keskin, çalışmalarından dolayı teşkilat mensuplarımız ve işyeri sendika temsilcilerimizi tebrik etti.

“Sorunların üstesinden nasıl geleceğimizi öğreniyoruz”

Eğitim seminerlerinin işyeri sendika temsilcilerimize işyerlerindeki sorunları çözme noktasında katkı sunduğunu belirten Keskin; “Bütün sorunları çözme şansımız yok. İşkolumuz gereği çalışma hayatımız zorluklarla dolu. Gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle bilgi ve birikimimizi artırarak sorunların üstesinden nasıl geleceğimizi öğreniyoruz” dedi.