Ana Sayfa » Haberler » DEPREMZEDELERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

DEPREMZEDELERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİK VE DESTEKTE BULUNDUK

Sendikamız, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgede başlattığı yardımlara devam ediyor.

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin başkanlığındaki ekibimiz; Adıyaman, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun ve Adana’da depremden etkilenen vatandaşlarımızın acılarını hafifletmek için bölgede insani yardımlarda ve ziyaretlerde bulundu.

Bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve destek olan Genel Başkan Yardımcımız Keskin başkanlığındaki ekibimiz, bölgede büyük bir mücadele örneği sergileyen HİZMET-İŞ Afet İşleri Komitemizi de ziyaret etti. Afet İşleri Komitemizin çalışmaları hakkında bilgiler alan Keskin, yapılan kurtarma çalışmalarını yerinde inceledi.

Üyelerimizin ve depremzedelerin durumlarına ilişkin Adıyaman Şube Başkanımız Hasan Kılınç, Osmaniye Şube Başkanımız Kadir Çenet, İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Yetim ve Adana Şube Başkanımız Bekir Hakan Durna ile de bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Keskin, yapılan yardımların koordinasyonları hakkında istişarelerde bulundu.

Bugünlerin dayanışma ve birlik günleri olduğunun altını çizen Keskin, depremlerde hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifa dileğinde bulundu.