Ana Sayfa » Haberler » ÇUBUK SOSYAL TESİSİMİZ, YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETE AÇILDI

ÇUBUK SOSYAL TESİSİMİZ, YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETE AÇILDI

Sendikamızın Çubuk’taki sosyal tesisi, kapsamlı düzenlemeler sonrası üyelerimiz ve tüm HAK-İŞ teşkilat mensupları için daha verimli ve kullanışlı bir hale getirilerek yeniden hizmete açıldı.

Açılış törenine; Genel Başkanımız Mahmut Arslan, Genel Başkan Vekilimiz Halil Özdemir, Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, Kurucu Başkanımız ve 22.23 ve 24. dönem AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcıları Devlet Sert ve Av. Mehmet Ali Kayabaşı, Genel Sekreterimiz Av. Oğuz Aksoy, Öz İnşaat-İş Sendikası Genel Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcımız Zekeriya Koca, HAK-İŞ Genel Sekreter Yardımcıları Fatma Zengin ve Av. Hamdi Abdullah Koçoğlu, HAK EMEK-DER Genel Başkanı Remzi Karataş, HAK-İŞ’e bağlı sendikaların Genel Başkan ve Yöneticileri, Şube Başkanlarımız, Genel Başkan Danışmanlarımız ve Genel Merkez Daire ve Komite Başkanlarımız ile Personellerimiz katıldı.

Genel Başkanımız Arslan, ciddi bir yatırım yaparak, tesisimizi daha verimli ve tüm misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir mahiyete büründürdüklerini söyledi.  Arslan, açılışa katılan herkese teşekkür etti. Çubuk Sosyal Tesisimiz dualarla hizmete açıldı.

Cumartesi ve Pazar günlerinde 10.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet verecek olan tesisimiz, 0850 440 01 79 numaralı Çağrı Merkezimizden alınacak randevu ile misafirlerini kabul edecek.