Ana Sayfa » Haberler » ÇORUM ŞUBEMİZDEN KİLİS’TE MEHMETÇİĞE MORAL DESTEĞİ

ÇORUM ŞUBEMİZDEN KİLİS’TE MEHMETÇİĞE MORAL DESTEĞİ

Çorum Şube Yönetim Kurulumuz Kilis’te Mehmetçiklerimizi ziyaret etti. Çorum Şube Başkanımız Mustafa Köroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kilis’e bir ziyaret gerçekleştirerek, HAK-İŞ İl Başkanı Ekrem çetin ile birlikte, Kilis il jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Çorum Şube Başkanımız Köroğlu burada askerlerimize moral ve motivasyon sağladı.

Askerlerimizin kullanımı için aldıkları bir adet Jeneratörü Kilis il jandarma Komutanlığına hediye eden Köroğlu, Çorum’un meşhur leblebisinden de ikramlarda bulundu.

Askerlerimiz için bir de Kurban Köroğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Askerlerimiz Afrin’de adeta tarih yazdılar. Gidilemez denilen bölgelere girerek teröristleri bölgeden temizlediler, temizlemeye de devam ediyorlar. Karınca kararınca bizler de Çorum’dan Kilis ilimize gelerek askerimize destek olmak istedik. Kilis İl jandarma Komutanlığımızı ziyaret ettik ve Komutanlarımız görüştük. Fırat Kalkanı ile Zeytin dalı harekâtı ile terörle mücadelede şehit olan Askerlerimize, polislerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize ve yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum.”