Ana Sayfa » Haberler » ARSLAN, ZAFER ÇOKTAN’A DESTEK PROGRAMINA KATILDI

ARSLAN, ZAFER ÇOKTAN’A DESTEK PROGRAMINA KATILDI

HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanımız Mahmut Arslan, 27 Mart 2024 tarihinde Ankara 2 No’lu Şubemiz tarafından düzenlenen, AK Parti Keçiören Belediye Başkan adayı Av. Zafer Çoktan’a destek programına katıldı.

Programa, Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın yanı sıra, Kurucu Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti Ankara Milletvekilleri Orhan Yegin ve Kurtcan Çelebi, Genel Sekreter Yardımcımız Av. Mehmet Yeşilyurt, AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Av. Zafer Çoktan, AK Parti Keçiören Belediye Meclis Üyesi Fatih Ünal, Genel Denetleme Kurulu Üyemiz Gaye Polat, Ankara 2 No’lu Şube Başkanımız Recep Dere, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Keçiören Belediyesinde çalışan üyelerimiz katıldı.

“TURGUT ALTINOK İLE KEÇİÖREN’DE BAŞARILI BİR DÖNEM GEÇİRDİK” 

Programda konuşan Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HİZMET-İŞ olarak, Keçiören Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok ile uzun ve verimli bir çalışma dönemi geçirdiğimizi belirterek, “Her zaman belediyede çalışan üyelerimizin haklarını, korumak adına büyük bir çaba sarf etti. Şimdi de Sayın Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı oldu ve Keçiören de bayrağı 31 Mart seçimlerinde Zafer Çoktan’a devredecek” dedi.

“YENİ DÖNEMDE HAKLARIMIZI DAHADA İLERİ TAŞIYACAĞIZ”

Keçiören’i yaşanabilir bir şehir yapan Turgut Altınok ve ekibine teşekkür eden Arslan, “Sayın Turgut Altınok’un ortaya koyduğu büyük bir miras var, bu miras da Zafer Çoktan’ın da payı var. 31 Mart seçimlerinde Zafer Çoktan’ın başkan olmasıyla bu bayrağı dahada ileri taşıyacağına inanıyoruz. Yeni dönemde haklarımızı dahada ileri taşıyacağız. Her konuda, her sorumuzu çözmek için birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.

“KEÇİÖREN BELEDİYESİ’NE TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMUŞ HİZMETLER YAPILDI”

AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Av. Zafer Çoktan da yaptığı konuşmada, “Keçiören Belediyesi’ne Türkiye’ye örnek olmuş hizmetler yapıldı. Bayrağı devraldığımız zaman belediye personelimizle beraber bir ekip ruhuyla, yaşadığımız şehri daha nasıl yukarılara taşıyabiliriz? Daha nasıl yaşanabilir bir şehir haline getirebiliriz? yavrularımızın, eşlerimizin, çocuklarımızın, büyüklerimizin huzurla gezebildiği, huzurla alışveriş yapabildiği, tertemiz sokaklarında, caddelerinde gezebildiği, huzurlu bir kent halini nasıl getirebiliriz? bunun mücadelesi için de olacağız” dedi.