Ana Sayfa » Haberler » ARSLAN, ELAZIĞ’DA ŞEHİT EVİNİ ZİYARET ETTİ

ARSLAN, ELAZIĞ’DA ŞEHİT EVİNİ ZİYARET ETTİ

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, beraberinde Elazığ Şube Başkanımız Kazım Cavlı ve Elazığ Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Veysel Doğan ile birlikte, 22 Temmuz 2018 tarihinde şehit Zülfi Karabulut’un evini ziyaret etti.

Arslan, 1998 yılında Tunceli’de teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Zülfi Karabulut’un evini ziyaret ederek, ailesiyle görüştü.

Şehitlerin, şehit ailelerinin ve gazilerin unutulmaması gerektiğini söyleyen Arslan, “Devlet ve millet olarak şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize sahip çıkmalıyız” dedi.  Arslan, “Şehitlerimizin yerini dolduramayız, onlar hem geride bıraktıkları aileleri için hem de tüm milletimiz için onurdur” dedi.

Şehit eşi Leyla Karabulut da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, acıların paylaşıldıkça azaldığına dikkat çekti.

Arslan, ziyarette şehit eşine Kur’an-ı Kerim hediye etti. Elazığ Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Veysel Doğan da Arslan’a ay yıldız rozet hediye takdim etti. Arslan’a ayrıca, şehit aileleri ve gazilere desteklerinden dolayı da bir plaket takdim edildi.

Genel Başkanımız Arslan, şehit evini ziyareti öncesinde, Elazığ Anadolu Şehit Aileleri Derneği’ni de ziyaret ederek, derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.