Ana Sayfa » Haberler » ARSLAN, BAŞARIYLA SONUÇLANAN BOLU MÜCADELEMİZİ BİR MESAJLA TEBRİK ETTİ

ARSLAN, BAŞARIYLA SONUÇLANAN BOLU MÜCADELEMİZİ BİR MESAJLA TEBRİK ETTİ

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Bolu Belediyesi’nde işten çıkarılan üyelerimiz için başlattığımız ve 5 Eylül 2019 tarihinde üyelerimizin işlerine geri dönmeleriyle son bulan Bolu mücadelemizin başarıyla sonuçlanmasından dolayı bir teşekkür mesajı yayınladı.

Arslan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

”Aziz Yol Arkadaşlarım,

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Bolu Belediyesi’nden işten çıkarılan ve işlerine yeniden kavuşmaları için HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ olarak yaptığımız onurlu ve tarihi mücadelemiz sonucu işlerine dönmesini isteğimiz arkadaşlar bugün itibariyle işbaşı yapmışlardır.

Rabbimize binlerce şükrediyoruz; bizi mahcup etmedi. Aylarca ekmekleri için, işleri için, gelecekleri için her türlü algıya, yıldırma çabalarına aldırmadan bizimle birlikte mücadele eden, Bolu’dan Ankara’ya bizimle yürüyen bu dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İşlerine yeniden kavuştular, tebrik ediyorum.

Aylarca bu mücadelemize liderlik yapan HİZMET-İŞ Genel Başkan Vekilimize, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Sekreterimize, Genel Sekreter Yardımcılarımıza, Sendikamızın tüm çalışanlarına, Şube, il ve Bölge Başkanlarımızla tüm teşkilat mensuplarımıza, Bolu’da “Oturma Eylemi”ne, Bolu’dan Ankara’ya gerçekleştirdiğimiz “Emek ve Adalet Yürüyüşü”müze ve Ankara mitingimize katılarak destek veren yol arkadaşlarımıza en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

Sendikal tarihe silinmesi imkânsız, çok parlak bir zafer imzası attık; zaferimiz kutlu ve mübarek olsun.

En son toplantımızın birinde şöyle demiştim:

“’Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.’

Çok şükür başardık ve kazandık,

Gazamız mübarek olsun!

Rabbim yeni zaferleri bizlere nasip etsin.

Amin, Selam ve Dualarımla… “