Ana Sayfa » Haberler » ARSLAN, BAKAN IŞIKHAN İLE MAMAK’TA BİR ARAYA GELDİ 

ARSLAN, BAKAN IŞIKHAN İLE MAMAK’TA BİR ARAYA GELDİ 

HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanımız Mahmut Arslan, 21 Mart 2024 tarihinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ile AK Parti Mamak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. 

Ziyarette, AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı ve Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Genel Başkan Vekilimiz Halil Özdemir, Genel Başkan Yardımcılarımız İdris Ersoy ve Celal Yıldız, Genel Sekreter Yardımcımız Av. Mehmet Yeşilyurt, Ankara 4 No’lu Şube Başkanı Yusuf Güler, Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Recep Dere ve Mamak’lılar yer aldı.

Genel Başkanımız Arslan toplantıda, Asım Balcı’ya yeni dönemde başarılar diledi. Arslan, Asım Balcı ile Altındağ belediye başkanlığı döneminde HAK-İŞ’e bağlı sendikaların son derece yakın ve uyumlu bir çalışma  içinde olduklarını belirterek, bu çalışmaların Mamak’ta da devam edeceğine olan inancını ifade etti. 

Arslan, Mamak’ta Üyelerimizle Buluştu

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, Seçim Koordinasyon Merkezi ziyaretinin ardından Mamak Belediyesi’nde çalışan üyelerimizle değerlendirme toplantısında buluştu. 

Üyelerimize görevlerinde kolaylıklar dileyen Genel Başkanımız Arslan, Mamak Belediyesi emekçileriyle uzun yıllardır yol yürüdüklerini, bugüne kadar gösterdikleri birlik ve beraberlik için teşekkür etti. 

Genel Başkan Vekilimiz Halil Özdemir, Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, Ankara 4 No’lu Şube Başkanımız Yusuf Güler de birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.