KURBAN BAYRAMINIZI KUTLUYORUZ

“KURBAN BAYRAMI’NIN ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN SAĞLIK, HUZUR VE BEREKET GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUZ”

Genel Yönetim Kurulumuz, Kurban Bayramı’nın ülkemiz ve milletimiz için huzur, refah ve sağlık getirmesini temenni etti.

Genel Yönetim Kurulumuz, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı yazılı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Hakça paylaşmanın ve kardeşliğin güzel bir örneği olan Kurban Bayramına kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.

Bayramlar; rahmet, bereket, sevinme, sevindirme, barış ve huzur zamanlarındandır. Paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günleridir.

Bu bilinçle yapılacak kurban ibadetlerimizin ‘Cenab-ı Hak’ katında kabul edilmesini niyaz ediyoruz.

Kurban Bayramımızı fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları aşıp birbirimizi kucaklamalı, huzur ve sağlık içerisinde yaşamaya özen göstermeliyiz.

Terörün, savaşların ve insanlık dışı tüm uygulamaların artık sona ermesini, mübarek Kurban Bayramı’nı dünyanın dört bir yanında yaşayan Müslüman kardeşlerimizin gerçek bir bayram havasında kutlamasını temenni ediyoruz.

Tüm bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da yoksul ve muhtaçların unutulmamasını, evlatlarını vatan savunması için şehit vermiş aziz ailelerimizin ve kahraman gazilerimizin hatırlanmalarını temenni ediyoruz.

Sınırlarımız içerisinde ve ötesinde milletimizin bekası için mücadele eden Kahraman Askerlerimizin, Diyarbakır’da evlat nöbeti tutan annelerimizin, birlik ve beraberliğiyle her zaman örnek olmuş milletimizin, emekleriyle ülkemizin geleceğine katkı sunan tüm üyelerimiz ve tüm emekçilerin, emek hareketinin, dünyanın dört bir yanında yaşayan Müslüman kardeşlerimizin, Büyük HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ Ailesinin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, sağlık, barış, huzur ve kardeşlik içerisinde nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyoruz.

HAK-İŞ/HİZMET-İŞ SENDİKASI

GENEL YÖNETİM KURULU