ÜYELERİMİZE SETRMS’TEN ÖZEL İNDİRİM

Sendikamız ile SETRMS Mağazaları arasında özel indirim anlaşması imzalandı.

İndirim anlaşması ile üyelerimizin Türkiye sınırları içerisinde bulunan SETRMS Mağazalarında (bayi ve toptan satış noktaları hariç) yapacakları alışveriş tutarına belirlenen oranlarda indirimden faydalanmaları sağlanacaktır.

ANLAŞMA DETAYLARI

Üyelerimizin SETRMS Mağazalarından yapacakları fiziki alışverişlerde; SETRMS’in %50 indirime kadar olan ürünlerinde (%50 hariç) ekstra %15 indirim, %50 indirim üzerindeki indirimlerinde (%50 dahil) ekstra %5 indirim ek olarak uygulanacaktır.

Yine anlaşma gereği üyelerimizin SETRMS resmî internet adresinden (www.setrms.com.tr) yapacağı online alışverişlerinde ise tüm indirim dönemleri boyunca ekstra %5 oranında indirim uygulanacaktır.

Online alışverişlerde, alışverişin son aşamasında indirim kodu alanına; hizmetis kodunu yazarak ekstra indirimden yararlanabileceklerdir.

Üyelerimizin indirimden faydalanabilmeleri için SETRMS mağazalarında yapacakları fiziki alışveriş için sendikamız üyesi olduklarını gösteren üye kartlarını ya da üyeliğini gösterir belgeyi ibraz etmeleri gerekmektedir.