Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, ORDU’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, ORDU’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, 3 Şubat 2022 tarihinde Ordu’da üyelerimizle buluştu.

Gerçekleştirilen toplantıya Keskin’in yanı sıra; Ordu Şube Başkanımız Nevzat Acu, Ordu Şube Başkan Yardımcılarımız ve Ordu Şubemizin Komite Başkanları ve iş yeri sendika temsilcileri katıldı.

Ordu’nun kısa zaman içerisinde Sendikamızın en önemli şubelerinden biri olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, “Ordu Şubemizle geçmişte yaptığımız mücadeleler, kadro mücadelemizin kilometre taşlarından biridir. Çalışma tarihimizin en büyük reformlarında bir tanesi olan ‘taşeron işçilere kadro’ mücadelesinin başarıya ulaşması konusunda, Ordulu emekçilerin dik duruşu ve mücadele azmi sendikal tarihe geçmiştir” dedi.

“Bizim arkamızda ne sermaye ne siyaset ne de ideolojik düşünceler olmuştur”

Sendikamızın 44 yıldır emeğin ve emekçinin yanında olduğunu söyleyen Keskin, “HİZMET-İŞ kurulduğu günden bugüne sadece emekçilerin destekleriyle başarılara imza atmıştır. Bizim arkamızda ne sermaye ne siyaset ne de ideolojik düşünceler olmuştur.  Bugün 5 yıldır kesintisiz olarak Türkiye’nin en büyük işçi sendikasıysak bunu değerlerimize ve emekçilerimizin teveccühlerine borçluyuz. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu.

Genel Başkan Yardımcımız Keskin, konuşmasının ardından üyelerimizin sorun ve taleplerini dinledi.