Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE YOZGAT BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

SENDİKAMIZ İLE YOZGAT BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

TİS gereği ilk yıl ücretlerde sosyal haklarla birlikte %10 oranında, ikinci yıl ise %11 oranında artış yapılacak.

Sendikamız ile Yozgat Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak, Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız ile Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan tarafından imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi imza törenine Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız, Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Mustafa Erdinç, Mali Hizmetler Müdürü Hüseyin Bircan, Av. Ş. Hakan Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldılar.

2 yıl süreli olarak imzalanan toplu iş sözleşmesi gereği ilk yıl ücretlerde sosyal haklarla birlikte %10 oranında artış sağlandı, ikinci yıl ise %11 oranında artış yapılması bağıtlandı.

Toplu iş sözleşmesini değerlendiren Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız, başarılı bir toplu sözleşme imzaladıklarını belirterek, sözleşmenin hayırlı olmasını dilerim.