Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE KELKİT BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

SENDİKAMIZ İLE KELKİT BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Toplu iş sözleşmesi ile üyelerimizin ücretlerinde yüzde 22 oranında artış sağlandı.

Sendikamız ile Kelkit Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşme görüşmeleri sonuçlanarak, Sendikamız Erzincan Şube Başkanı Harun Mutlu ile Kelkit Belediye Başkan Muammer Duran tarafından imzalandı.

İmzalanan toplu iş sözleşmesi gereği, üyelerimizin ücretlerinde yüzde 22 oranında artış sağlandı.

Sendikamız Erzincan Şube Başkanı Harun Mutlu, toplu iş sözleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, Kelkit’in her karışına işçi arkadaşlarımızla birlikte alın terimizi dökerek, Kelkit’i layık olduğu yere getirmeye var gücümüzle çalışacağız. Sözleşmenin personelimize, belediyemize, hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran da yeni sözleşmenin hayırlı olması dileyerek, “Belediyemizin imkânları ölçüsünde işçilerimize en iyisini vermeye çalıştık. Bir aile çatısı altında hizmet götürmenin gayreti içerisinde gönül birliği yapmış, hizmette yol arkadaşı olmuş, omuz omuza vererek, özverili çalışarak, samimi bir şekilde ilçemize yapmış oldukları görevlerden dolayı mesai arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.