Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE İZNİK BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

SENDİKAMIZ İLE İZNİK BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

S

endikamız ile İznik Belediyesi arasında yıl süreli toplu iş sözleşmesi imzalandı.

2018 yılı Toplu İş Sözleşmesinde anlaşma sağlanmasının ardından Başkan Sargın, sendika yetkilileri ve İznik Belediyesi işçileri imza töreninin yapıldığı kahvaltı da bir araya geldi.

İznik Belediyesi Bünyesinde çalışan 61 üyemizi ilgilendiren “2018 yılı Toplu iş sözleşmesi” İznik Belediyesinin Eko Turizm Tesislerinde, Belediye Başkanı Osman Sargın, Bursa Şube Başkanımız Mehmet Keskin, Belediye Daire Müdürleri, İşyeri Sendika Baştemsilcimiz Cemal Gümüç ve işyeri temsilcimiz Orhan Mülayim ve üyelerimizin katıldığı kahvaltılı törenle imzalandı.

Sözleşmeye gereği, üyelerimize yıllık ortalama %10 olmak üzere, sosyal haklarda da aynı oranda iyileştirme yapıldı.

Bursa Şube Başkanımız Mehmet Keskin, İznik Belediyesi ile başarılı bir sözleşme imzaladıklarını kaydederek, sözleşmesinin hayırlı olmasını diledi.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da İznik’te hayata geçirdikleri projelerin büyük bir kısmının il genelinde örnek gösterildiğini belirterek, “Medeniyetlerin Başkenti İznik’e hizmet eden personelimiz gayret sarf ederek çalışmalarını sürdürüyor. İznik’teki bu başarıda personelin heyecanlı ve özverili çalışması da yatmaktadır” dedi.