Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE ÇİLİMLİ BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

SENDİKAMIZ İLE ÇİLİMLİ BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

Sendikamız ile Çilimli Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Sendikamız ile Çilimli Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi Sakarya Şube Başkanımız Mehmet Mesut Gökdemir ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz tarafından imzalandı.

2 yıl süreli olarak imzalanan toplu sözleşme gereği üyelerimizin ücretlerinde birinci yıl günlük yevmiyelerini 80 TL’ye getirilirken ikinci yılında da günlük yevmiyelerin 87 TL’ye getirilmesi kararlaştırıldı.

İmza töreninde konuşan Sakarya Şube Başkanımız Mehmet Mesut Gökdemir, “iki yıl süreli imzalanan toplu iş sözleşmemizin en önemli farkı sizlerin onayı ile imzalanmasıdır. Böylece, “imzamız işçinin kararıdır” ilkemizi Düzce/Çilimli Belediyesi’nde de ortaya koymuş olduk” diyerek sözleşmenin herkese hayırlı olması temennisinde bulundu. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da, Sendikamız Hizmet-İş’in göstermiş olduğu duyarlılığa teşekkür ederek sözleşmede emeği geçen herkese teşekkür etti.