Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE BÜNYAN BELEDİYESİ HALICILIK TUR. A.Ş ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

SENDİKAMIZ İLE BÜNYAN BELEDİYESİ HALICILIK TUR. A.Ş ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 

S

endikamız ile Bünyan Belediyesi Halıcılık Tur. A.Ş arasında yürütülen toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

İmza töreninde konuşan Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, sendika olarak her zaman tarafların menfaatlerini eşit oranda korumayı amaç edindiklerini belirterek, “Sendika olarak bizler işimizin devamlılığını ön planda tutuyoruz. İşçilerimizin olduğu kadar belediyemizin de menfaatlerini göz ardı etmiyoruz. Çünkü belediyemiz varsa bizler de varız. Bizlere her konuda yardımlarını esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu’na ve Bünyan Belediyesi Halıcılık Tur. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tamer Çevlikli’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Toplu iş sözleşmemizin yürürlüğe girmesiyle birlikte de üyelerimizin maaş artışları yüzde 13 oranında olacak” dedi.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu da işçilerin yaz kış demeden Bünyan halkının hizmetinde çalıştıklarından dolayı memnun olduklarını söyleyerek, “İşçilerimiz yaz demeden, kış demeden halkımızın ferahı için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Aldıkları zammı aileleri ile birlikte huzur içinde harcasınlar. Bizler de işçilerin hak ettikleri maaşı gününde verebilmeyi ilke edindik. İmzaladığımız bu toplu iş sözleşmesi hem çalışanlarımıza hem de şirketimize hayırlı olsun” dedi.