Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE BOĞAZLIYAN BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

SENDİKAMIZ İLE BOĞAZLIYAN BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

TİS metnini Yozgat Şube Başkanımız Zararsız ile Boğazlıyan Belediye Başkanı Özdal imzaladı.

Sendikamız ile Boğazlıyan Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri olumlu sonuçlanarak, üzerinde mutabık kalınan toplu iş sözleşmesi (TİS) metni Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız ile Boğazlıyan Belediye Başkanı Mustafa Özdal tarafından imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi hakkında bilgi veren Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız şunları söyledi: “Toplu iş sözleşmesi iki yıl süreli olarak imzalandı. Ücret zammı olarak sosyal haklar hariç birinci yılın birinci altı ayı için % 15, ikinci altı ayı için %10 oranında artış yapılmıştır. Sözleşmenin ikinci yılında Devlet Memurlarına uygulanan zam oranları aynen uygulanacaktır. Boğazlıyan Belediye Başkanımız Mustafa Özdal ile imzaladığımız beşinci dönem sözleşmesi için ve daima çalışanın yanında olduğu için şahsım, yönetim kurulumuz ve işçi arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum. Sözleşme İmza törenimize katılan başta Boğazlıyan Belediye Başkanımız Mustafa Özdal’a, Belediye Başkan Yardımcısı Y.  Fatih Canagir’e, Yazı İşleri Müdürü Lüdaber Yazılıtaş’a,  Belediye Ziraat Mühendisi Mustafa Pınarcı’ya, İşyeri Sendika Temsilcimiz Hayati Yalçın’a ve tüm üyelerimize şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum Sözleşmemiz Boğazlıyan Belediye Başkanlığımıza, Hizmet-İş Sendikamıza ve çalışan üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.”