Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE ARZULARKABAKÖY BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

SENDİKAMIZ İLE ARZULARKABAKÖY BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

 

Sendikamız ile Arzularkabaköy Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri imza altına alındı.

Sendikamız ile Arzularkabaköy Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı. Üç yıl süreli imzalanan Toplu iş sözleşmesi ile üyelerimizin yevmiyeleri 125,44 TL’ye yükseltilerek 1.yıl için ücret zammı olarak uygulanacaktır.  Mevcut Sözleşmenin yanında yeni olarak Yemek ve sorumluluk ilave edilerek sosyal haklarına da %30 zam yapıldı. II. ve III. Yıllar için; Yevmiyeleri ve almakta oldukları sosyal haklara %13 oranında zam yapılması taraflarca imza altına alındı.

Şube Başkanımız İhsan Bülbül, “Başarılı bir sözleşme imzaladık. Gönül isterki daha fazla ücretler olsun. Belediyemize ve çalışanlarımıza hayırlı olsun. Sözleşmemizden hayır görün, bereket görün. İyi günlerde harcayın” dedi. Belediye Başkanı Necati Uçan ise, bunun Sendikamız ilk ilk Toplu İş sözleşmesi olduğunu belirterek, hayırlı olmasını temenni etti.