Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » NEVŞEHİR KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNDE SÖZLEŞME

NEVŞEHİR KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNDE SÖZLEŞME

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde çalışan üyelerimiz geriye dönük toplu iş sözleşmesinden doğan farklarını aldılar.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine teşekkür ziyaretinde bulunan Kayseri Şubemizin yönetimi ve işyeri sendika temsilcilerimizden oluşan grubu Genel Sekreter Muhammet Çömçe makamında ağırladı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, Yüksek Hakem Kurulundan imzalanarak yürürlüğe giren toplu iş sözleşmesi hakkında bilgi vererek, “Sözleşmemiz 01.04.2016 tarihinden başlayıp 31.12.2018 tarihine kadar yürürlükte kalacaktır. Yevmiyelere ve sosyal haklara da belirli oranlarda zam yapılarak bu tarihler arasında üyelerimiz çıkan toplu iş sözleşmesinden yararlanacaklardır. Başta Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterimiz Dr. Muhammet Çömçe’ye ve bizlere yardımlarını esirgemeyen tüm yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum. Üyelerimiz de aldıkları farkları aileleriyle birlikte güle güle harcasınlar” dedi.

Genel Sekreter Çömçe de gerçekleşen ziyaretten memnuniyetini belirterek, “Bizler her zaman çalışanlarımızın yanındayız. Onların huzur ve refahı için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Çalışanlarımız ne kadar huzurlu olursa işlerin de o kadar başarılı olacakları kanaatindeyim. Aldıkları paraları da iyi günlerde harcasınlar” diye konuştu.