Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » MUŞ’TA TOPLU SÖZLEŞME COŞKUSU

MUŞ’TA TOPLU SÖZLEŞME COŞKUSU

Muş Şube Başkanlığımız, Hasköy ve Yeşilova Belediye Başkanlıkları ile 3 yıl yürürlülük süreli toplu iş sözleşmeleri imzaladı.

MUŞ/HASKÖY BELEDİYESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Muş/Hasköy Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlanarak imza altına alındı. 3  yıl süreli olarak imzalanan toplu iş sözleşmesi ile üyelerimizin ücretlerinde her üç yıl için denyüzde 15’er oranında artış yapılması bağıtlandı. Sosyal haklarda da yüzde 15 oranında artışlar sağlandı. Toplu İş Sözleşmesi metnini Muş Şube Başkanımız Yaşar Kalır ile Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen imzaladılar.

MUŞ/YEŞİLOVA BELEDİYESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Muş/Yeşilova Belediyesi arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlanarak imza altına alındı. 3  yıl süreli olarak imzalanan toplu iş sözleşmesi ile üyelerimizin ücretlerinde her üç yıl için de yüzde 15  oranlarında artış yapılması bağıtlandı. Sosyal haklarda da yüzde 15 oranında artışlar sağlandı. Toplu İş Sözleşmesi metnini Muş Şube Başkanımız Yaşar Kalır ile Yeşilova Belediye Başkanı İlhan Çiftçi imzaladılar.