Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » KAYSERİ/BÜNYAN BELEDİYESİ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

KAYSERİ/BÜNYAN BELEDİYESİ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Kayseri’ye bağlı Bünyan Belediyesi iştiraki Halıcılık Tur A.Ş arasında yürütülen toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

Toplu iş sözleşmesi, Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik ile Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altın arasında imzalandı. Toplu iş sözleşmesi kapsamında üyelerimizin ücretlerine enflasyon oranında zam yapıldı.

Törende konuşan Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, “Sendika olarak bizler işimizin devamlılığını ön planda tutuyoruz. İşçilerimizin olduğu kadar belediyemizin de menfaatlerini göz ardı etmiyoruz. Çünkü belediyemiz varsa bizlerde varız. Bizlere her konuda yardımlarını esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Özkan Altın’a ve Bünyan Belediyesi Halıcılık Tur. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Karabay’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altın’da işçilerinin aldıkları zammı aileleri ile birlikte huzur içinde harcaması temennisinde bulunarak toplu iş sözleşmesinin hem sendikamıza hem de emekçilere hayırlı olmasını dilediğinde bulundu.