Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ ŞİRKETLERİNDE EK PROTOKOL SEVİNCİ

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ ŞİRKETLERİNDE EK PROTOKOL SEVİNCİ

Sendikamız ile Afyonkarahisar Belediyesi şirketleri AFBELSAN ve YÜNTAŞ arasında devam eden ek protokol görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı.

Ek protokoller imza törenine; Afyonkarahisar Şube Başkanımız Kemal Erkuş, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, HAK-İŞ Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Gürbüz, Afyonkarahisar Şube Başkan Yardımcılarımız   Abdülkadir Ceylan Evsen ve Selçuk Turmuş, HAK-İŞ’e bağlı Öz Taşıma İş Sendikası Afyonkarahisar İl Başkanı Emrah Örk, Belediye yetkilileri, üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.

Törende konuşan Afyonkarahisar Şube Başkanımız Kemal Erkuş, “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e ve ekibine gösterdikleri hassasiyet için şükranlarımı sunuyorum. Yüksek enflasyon zamanlarından geçtiğimiz şu günlerde üyelerimize bir nebze olsun nefes aldıran ek protokolün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise bugünün alın terinin ve emeğin bayramı olduğunu söyleyerek, imzalanan ek protokolün emekçilere hayırlı olmasını temenni etti.

This will close in 0 seconds