Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Eğitim Yardımları » EĞİTİM YARDIMI ÖDEMELERİ DEVAM EDİYOR

EĞİTİM YARDIMI ÖDEMELERİ DEVAM EDİYOR

Eğitim yardımı almaya hak kazanan öğrencilerimizden isimleri G,H,I,İ,J,K ve L ile başlayanlara ödeme yapıldı.

Sendikamız üyelerinin üniversitede okuyan çocuklarına yönelik “Eğitim-Öğretim Yardımı” uygulaması devam ediyor. 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında “Eğitim-Öğretim Yardımı” almaya hak kazanan öğrencilerimizden isimleri G,H,I,İ,J,K ve L harfleri ile başlayanların ödemeleri bugün (24 Mart 2014 Pazartesi günü) itibariyle gerçekleştirilmiştir.

Genel Yönetim Kurulumuzun kararı doğrultusunda gerekli belgeleri tamamlayarak, sendikamız genel merkezine evraklarını ulaştıran ve eğitim yardımı almaya hak kazanan öğrencilerimizin isminin baş harfine göre her ay yaklaşık 400 öğrencimize ödeme yapılmaktadır. Ödemeler her bir eğitim-öğretim döneminde tek seferde gerçekleştirilmektedir.

Genel Yönetim Kurulumuzun, Gençlik Komitemizin doğal üyesi olarak kabul ettiği üyelerimizin üniversitede okuyan çocuklarına “başarıyı ödüllendiren” ve öğrencilerimizin Sendikamız Hizmet-İş’e ilgi ve katkılarını arttıran bir format ve çerçevede 2006 yılından itibaren sendikal faaliyetlerde farkındalık oluşturmak için başlattığı Eğitim Yardımları, 24 Mart 2014 tarihi ödemeleri ile devam etmektedir.

Bu doğrultuda isimleri G,H,I,İ,J,K ve L harfleri ile başlayan öğrencilere, eğitim yardımları 24 Mart 2014 Pazartesi günü ödenmiştir. Sendikamız eğitim yardımı ödemleri planı doğrultusunda, önümüzdeki aylarda da, her ay yaklaşık 400 öğrencimizin banka hesaplarına eğitim yardımları yatırılacaktır.

İlgililerden web sitemizi takip ve banka hesaplarını kontrol etmeleri beklenmektedir.

Üyelerimizin ve üniversitede okuyan gençlerimizin bilgisine sunulur.