Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Eğitim Seminerleri » İLERİ DÜZEY EĞİTİMİNE GELEN 10. GRUP KURSİYERLERİNİ HİZMET-İŞ-İŞ’TE AĞIRLADIK

İLERİ DÜZEY EĞİTİMİNE GELEN 10. GRUP KURSİYERLERİNİ HİZMET-İŞ-İŞ’TE AĞIRLADIK

İleri Düzey Eğitim Programı (İDEP) kursiyerlerini, Sendikamızın Konukevinde ağırladık.

Avrupa Birliği’ne Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Bileşeni kapsamında Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in faydalanıcısı olduğu “İşçilerin ve İşverenlerin Uyum Kapasitelerinin Sosyal Diyalog Yaklaşımıyla Artırılması” Teknik Yardım Projesi (Operasyonu) kapsamında verilen İleri Düzey Eğitim Programı (İDEP) 10. Dönem kursiyerlerini, Sendikamız HİZMET-İŞ’in Konukevinde ağırladık.

Genel Başkan Yardımcılarımız Halil Özdemir ve Celal Yıldız, İleri Düzey Eğitim Programı için Ankara’da bulunan, HAK-İŞ’e bağlı sendikaların temsilcilerinden oluşan 39 kursiyeri Sendikamız HİZMET-İŞ’in Konukevinde ağırladı.

Kursiyerlere verilen yemekte konuşan Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, kursiyerlere HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ Sendikamızın çalışmalarını anlattı.

HİZMET-İŞ Sendikamızın HAK-İŞ’in ve işkolumuzun en büyük sendikası olduğunu ve yakın bir zamanda ise Türkiye’nin en büyük Sendikası konumuna yükseleceğini ifade eden Özdemir, “HİZMET-İŞ 39 yılda zirveye ulaşmıştır. Ama önemli olan zirvede kalabilmektir. İlke ve değerlerimizle ve emekçi kardeşlerimizin Sendikamıza gösterdiği teveccühle zirvede kalacağız” dedi.

HAK-İŞ’in ve HİZMET-İŞ Sendikamızın taşeronla mücadelede önemli aşamalar kaydettiğini ve verilen mücadele sonunda bazı yasal haklara kavuşulduğunu belirten Halil Özdemir, taşeron emekçilere işçi statüsünde kadro çalışmalarında da başarıya ulaşacaklarını söyledi.

Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız da kursiyerleri ağırlamaktan memnun olduklarını ifade ederek, kursiyerlere başarılar diledi.