Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Eğitim Seminerleri » EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ DEVAM EDİYOR

EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Şube yöneticileri, işyeri sendika temsilcileri ve komitelerimize yönelik eğitim seminerlerimiz sürüyor.

Marmara Bölgesini kapsayan ve Bursa’nın İnegöl ilçesi sınırları içinde kalan Oylat’ta sürdürülen Eğitim Seminerlerimizin ilk üç grubu tamamlandı.

Genel Yönetim Kurulumuzca kararlaştırılan eğitim programı çerçevesinde, Marmara Bölgesini kapsayan eğitim seminerinin ilki, İETT 2 No’lu şube yöneticilerimiz ve işyeri sendika temsilcilerimize yönelik olarak 14-16 Mayıs tarihleri arasında yapılmıştı.

İstanbul 3 No’lu İETT ve İstanbul 5 No’lu Şubelerimizi kapsayan ikinci gruba yönelik seminer 19-22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Bu gruba İstanbul 3 No’lu İETT Şube Başkanımız Mehmet Keskin, İstanbul 5 No’lu Şube Başkanımız Mustafa Şişman ve işyeri sendika temsilcilerimiz ve şube komite başkanları katıldı.

Seminerin İstanbul 1 ve İstanbul 4 No’lu Şubelerimizi kapsayan üçüncü grubu ise, 22-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. Bu gruba ise Marmara Bölge Başkanımız Mustafa Taştekin, İstanbul 4 No’lu Şube Başkanımız Reşat Kaya, İstanbul Konut İşçileri İl Temsilcimiz Mehmet Gözgü ile işyeri sendika temsilcilerimiz ve şube komite başkanlarımız katıldı.

Genel Eğitim Sekreterimiz Ali Osman Kart’ın koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Eğitim Seminerlerinde HAK-İŞ Sosyal Güvenlik Danışmanı Zahit Gönencan, HAK-İŞ/Hizmet-İş Genel Başkan Danışmanı Yahya Düzenli ve Hizmet-İş Hukuk Müşaviri Av. Oğuz Aksoy ders verdi.

Eğitim Seminerinin sonunda katılımcılara katılım belgeleri takdim edildi.