Ana Sayfa » Teşkilat » İşyeri Sendika Temsilcilikleri » MARMARA BÖLGE BAŞKANLIĞINA BAĞLI İŞYERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ

MARMARA BÖLGE BAŞKANLIĞINA BAĞLI İŞYERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ

İSTANBUL İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Şerife GÖCE TEMSİLCİ
AK KUTLU SOS. HİZ. SAN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. (MARMARAY İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
MEHMET BAYTAŞ TEMSİLCİ
BEYKOZ ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
AYŞE ZEHİR TEMSİLCİ
İSTANBUL İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
İDRİS GÜNAY TEMSİLCİ
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU BAŞKANLIĞI İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
SALİH YILMAZ TEMSİLCİ
ALBAYRAK KURUMSAL HİZ. GIDA YEM. TEM. REK. ORG. SAN. TİC. A.Ş. (EÜAŞ-İSTANBUL DOĞALGAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Mümüne TUNÇEL TEMSİLCİ
KEMERBURGAZ ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
GÜNEŞ AĞCAKIŞLA TEMSİLCİ
TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
ARİF AKBAŞOĞLU BAŞTEMSİLCİ
GALİP ÖZTÜRK SEVGİ EVLERİ ÇOCUK SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
ABDUL RAŞİT EFESOY TEMSİLCİ
İSTANBUL YEL DEĞİRMENİ ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
MAHMUT TAŞBAŞI TEMSİLCİ
İSTANBUL ORMAN VE SU İŞLERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Yeşim YOLAŞ TEMSİLCİ
İSTANBUL KARTAL EMRULLAH TURANLI ÇOCUK EVLERİ SİTESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Özgül DEDE TEMSİLCİ
İSTANBUL PENDİK BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
GÜLDANE KAYA TEMSİLCİ
YAKACIK HATİCE ABBAS HALİM ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
İLHAN AKYILDIZ TEMSİLCİ
İSTANBUL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Gülnaz SENVAR TEMSİLCİ
VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Dursun KAYA TEMSİLCİ
İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (MİMAR SİNAN ÖĞRENCİ YURDU)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Metin YAMAÇ BAŞTEMSİLCİ
İSTANBUL ATAŞEHİR METİN SABANCI SPASTİK ÇOCUKLAR BAKIM REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
ÇİĞDEM TEKİN TEMSİLCİ
PENDİK ENGELSİZ YAŞAM BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
ARİF AKÇAY TEMSİLCİ
PROF. DR. FAHRETTİN KERİM-NİLÜFER GÖKAY HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
TALİP ŞAFAK TEMSİLCİ
GÖZTEPE SEMİHA ŞAKİR HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
MURAT ERKİN TEMSİLCİ
MALTEPE HUZUREVİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
MURAT DENİZ TEMSİLCİ
İSTANBUL İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
SEDAT SAY TEMSİLCİ
TÜRKİYE HUDUT VE SAHİLLER SAĞLIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
NUR İŞLER TEMSİLCİ
T.C. BAŞBAKANLIK DEVLET ARŞİVLERİ OSMANLI ARŞİVİ DAİRE BAŞKANLIĞI
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
SERDAR ATAR BAŞTEMSİLCİ
ERHAN KAYA TEMSİLCİ
GÜNAY AKDENİZ TEMSİLCİ
DEVLET OPERA VE BALESİ İSTANBUL İL MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
AHMET TAŞAN TEMSİLCİ
KYK İSTANBUL İL MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
ARZU BEKDEMİR TEMSİLCİ
ŞAHAN 98 TURİZM TAŞ. NAK. LTD. ŞTİ. (MKEK KAPSÜL FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
FAZLI SARAÇ TEMSİLCİ
ÜSKÜDAR HASAN TAN ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
MELEK ÇUBUKÇU TEMSİLCİ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
YASEMİN EKİNCİ TEMSİLCİ
TÜRKİYE YAZMA ESERLER KURUMU BAŞKANLIĞI
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
HARUN ŞASİ TEMSİLCİ
T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI DLH MARMARAY İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
GÖZDE ERBEK TEMSİLCİ
İSTANBUL ARNAVUTKÖY POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
MESUT DEMİRKIRAN TEMSİLCİ
AKKUTLU SOS. HİZ. SAN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. (MARMARAY İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
MEHMET BEYTAŞ TEMSİLCİ
İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Fatih AYDIN BAŞTEMSİLCİ
Fatma ULU TEMSİLCİ
Aysun GÖKTAŞ TEMSİLCİ
ADİLE SADULLAH MERMERCİ POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
HABİBE ATAR TEMSİLCİ
MAYS MEDİKAL İLAÇ SAĞLIK HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (EÜAŞ İSTANBUL FUEL OİL DOĞALGAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİ (B) İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
ELİF TOPÇU TEMSİLCİ
SAYTEM SAĞLIK HİZM. OTOM. GIDA TEM. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU İSTANBUL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ)
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
SUAT ÖZDEMİR TEMSİLCİ
İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Nurşen TAYLAN BAŞTEMSİLCİ
Tuğba DURNAOĞLU TEMSİLCİ
Özgür COŞKUN TEMSİLCİ
İSTANBUL İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVİ
Bahattin BAYDAR BAŞTEMSİLCİ
Fatih ÜTÜCÜ TEMSİLCİ
Mustafa DEMİR TEMSİLCİ

İlgili Bağlantılar
• MARMARA BÖLGE BAŞKANLIĞI
• MARMARA BÖLGE BAŞKANLIĞINA BAĞLI İŞYERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ
• MARMARA BÖLGE KADIN KOMİTESİ
• MARMARA BÖLGE KÜLTÜR-SANAT KOMİTESİ
• MARMARA BÖLGE ENGELLİLER KOMİTESİ
• MARMARA BÖLGE GENÇLİK KOMİTESİ