Ana Sayfa » Teşkilat Haberleri » TRABZON ŞUBEMİZ, SEL BASKININA MARUZ KALAN ARHAVİ’DE YARDIM ÇALIŞMALARINA KATILDI

TRABZON ŞUBEMİZ, SEL BASKININA MARUZ KALAN ARHAVİ’DE YARDIM ÇALIŞMALARINA KATILDI

Trabzon Şube Başkanımız İsmail Hakkı Kaplan ve şube yönetim kurulu üyelerimiz, etkili olan şiddetli yağışın sele dönüşmesi sonucu büyük hasar meydana gelen Artvin’in Arhavi ilçesinde mahsur kalan vatandaşların yardımına koştu.

Artvin’de etkili olan şiddetli yağış sele neden oldu. Sağanak yağış dereleri taşırdı. Sel nedeniyle Arhavi’de ev, iş yerleri ve araçlar su altında kaldı. İlçede selden dolayı heyelanlar meydana geldi. Alt ve üst yapıda büyük hasarlar oluştu.

Trabzon Şube Başkanımız İsmail Hakkı Kaplan ve şube yönetim kurulumuz, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, TİSKİ, Ortahisar ve Akçabat belediyelerinde çalışan üyelerimizle birlikte tahliye ve temizlik çalışmalarına katılarak vatandaşların yardımına koştu.

Tüm arkadaşlarımıza kazasız belasız çalışmalar diliyoruz

Belediyelerde çalışan üyelerimizle birlikte tahliye ve temizlik çalışmalarına katılan Trabzon Şube Başkanımız İsmail Hakkı Kaplan, güçlerinin yettiği ölçüde yardımcı olmaya çalıştıklarını belirterek, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, TİSKİ, Ortahisar ve Akçabat belediyelerinde çalışan üyelerimizin ellerinden gelen azami gayreti gösterdiklerini söyledi.

Kaplan, “Büyük bir özveriyle canla başla çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza ve üyelerimize, HİZMET-İŞ Sendikamız ve şahsım adına gönülden teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımıza kazasız belasız çalışmalar diliyoruz” dedi.