Ana Sayfa » Teşkilat Haberleri » NİĞDE İL BAŞKANLIĞIMIZ ÜYELERİMİZLE İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

NİĞDE İL BAŞKANLIĞIMIZ ÜYELERİMİZLE İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Niğde İl Başkanlığımız 31 Mayıs 2019 tarihinde, iş yeri sendika temsilcilerimiz, üyelerimiz, Belediye Başkanları ve Kurum Müdürlerinin katılımlarıyla bir iftar programı düzenledi.

İftar programında konuşan Niğde İl Başkanımız Gökhan Demircioğlu, “ Davetimizi kırmayan tüm başkan, temsilci ve komitelerimize teşekkür ediyoruz. Öncelikle Genel Başkanımız Sayın Mahmut Arslan başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımızın hepinize selamını iletmek istiyorum. Yoğun programları katılamadıkları için sizlere selamlarını gönderdiler.  31 Mart yerel seçimleri sonrası bazı belediyelerde yapılan işten çıkartmalara karşı Genel Merkezimiz yoğun bir çalışma içerisinde ve bu işten çıkarılmaların yaşandığı belediyelerde protesto eylemleri düzenlenmekte. İnşallah Genel Merkezimizin bu mücadeleleri sonucu işten çıkartılan arkadaşlarımız işlerine geri dönerler. Ramazan ayının maneviyatıyla yapılan tüm ibadetlerimizi Cenab-ı Allah kabul etsin . Allah birlik beraberliğimizi bozmasın. Dünyada Müslümanların gördüğü zulümler ortada. Bu zulümlerin bu mübarek ayda edeceğimiz dualarla son bulmasını, yüce Allah’tan niyaz ediyoruz. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Şer odaklarını da def eylesin” dedi.

Demircioğlu: “ HİZMET-İŞ Sendikası olarak biz büyük bir aileyiz.”

Üyelerimizin katıldığı iftar programının hayırlar vesile olmasını dileyen Niğde İl Başkanımız Demircioğlu, “HİZMET-İŞ Sendikası olarak biz büyük bir aileyiz. Niğde içerisinde sahada bir yıldır verdiğimiz emekler siz temsilcilerimizin ve üyelerimizin malumudur. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Verilen emeklerin neticesinde büyümeye devam ediyoruz. Cenab-ı Allah sendikamızı daima güçlü ve kuvvetli eylesin inşallah. Davetimize gelerek bizleri onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.