Ana Sayfa » Teşkilat Haberleri » MANİSA ŞUBEMİZ MERHUM ÜYEMİZİN AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

MANİSA ŞUBEMİZ MERHUM ÜYEMİZİN AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Manisa Şube Başkanlığımız, geçtiğimiz ağustos ayında Şehzadeler Belediyesi’nde çalışırken görevi başında elim bir trafik kazası sonucu vefat eden üyemiz merhum Yakup Akay’ın ailesini yalnız bırakmadı.

Sendikamızın sosyal sorumluluk projesi olan ferdi kaza sigortası çeki, Manisa Şube Başkanımız Turan Karafil ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in katılımlarıyla merhum üyemizin ailesine teslim edildi.

Vefat üyemize Cenab-ı Hak’tan rahmet dileyen Manisa Şube Başkanımız Turan Karafil, “Görevi başındayken kaybettiğimiz Yakup kardeşimizin emanetlerine HİZMET-İŞ olarak her zaman sahip çıkmaya çalışacağız. Ailesinin rızkı için görevleri başlarında can veren kardeşlerimiz bizim gözümüzde görev şehitlerimizdir. Elbette böyle durumlarda sözler kifayetsiz kalıyor ancak bir nebze olsun merhum üyemizin ailesinin yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz. Merhum üyemizin ailesine bir kez daha sabırlar dilerken, başta Genel Başkanımız Mahmut Arslan ve Genel Başkan Yardımcılarımız olmak üzere tüm HİZMET-İŞ ailesine böyle bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.