Ana Sayfa » KÜLTÜR SANAT KOMİTEMİZ HABERLERİ » HAK-İŞ EMEK TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASINDA SENDİKAMIZA ÜÇ ÖDÜL

HAK-İŞ EMEK TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASINDA SENDİKAMIZA ÜÇ ÖDÜL

Konfederasyonumuz HAK-İŞ tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen ‘Emek Temalı Fotoğraf Yarışması’nda Sendikamız üç ödüle layık görüldü.

600’e yakın fotoğraf sanatçısının emeği merkeze alan eserlerinin kıyasıya yarıştığı yarışmada Ankara 2 No’lu Şubemizden üç fotoğraf dereceye girerek, ödül töreni sonrası açılışı yapılan HAK-İŞ Emek Fotoğrafları Sergisi’nde sanat severlerin gösterimine sunuldu.

Ankara 2 No’lu Şubemizin toplam 54 fotoğraf ile katıldığı yarışmada, Çoşkun Zeren ‘Asfalt Yıkama’ adlı fotoğrafı ile, Berkan Sivaslıoğlu ‘Kanala Sığan Hayatlar’ fotoğrafı ile, Fazlı Saraç ‘Kaldırım Üstü Kar Kürüme’ fotoğrafı ile ödüle layık görüldü.

Eserleri ödüle layık görülen sanatçılar ödüllerini Genel Başkanımız Mahmut Arslan ve Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un elinden aldı.

Fotoğrafların sanatseverlerin beğenisine sunulduğu sergi sonunda Ankara 2 No’lu Şube Başkanımız Recep Dere ve ödüllü sanatçılar, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcımız ve Genel Başkan Vekilimiz Av. Hüseyin Öz ile hatıra fotoğrafı çektirdi.