Ana Sayfa » KADIN KOMİTEMİZ HABERLERİ » KADIN KOMİTEMİZDEN TELEKONFERANS İLE MOTİVASYON TOPLANTISI

KADIN KOMİTEMİZDEN TELEKONFERANS İLE MOTİVASYON TOPLANTISI

Genel Merkez Kadın Komitemiz ülkemizin dört bir yanında bulunan kadın komite il başkanlarımızla telekonferans yöntemiyle motivasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Genel Merkez Kadın Komite Başkanımız Hatice Ayhan, Genel Merkez Kadın Komite Başkan Yardımcılarımız Sevilay Özgür Çatma, Esma Hatun Taşpınar, Arzu Tekin ve Arzu Kahveci, Genel Denetleme Kurulu Üyemiz Ayşe Usta, Genel Disiplin Kurulu Üyemiz Nevin Er ve 70 Şube ve İl Başkanlığımız Kadın Komite Başkanının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; Koronavirüs(COVİD19)’ten iş yaşamında korunma yöntemleri, salgın döneminde emekçilere verilecek destekler, sosyal medya için kadın komitemizin yürüteceği çalışmalar ve üyelerimizin salgın döneminde yaşadıkları sıkıntılar ele alındı.

“Ülkemiz İçin Çaba Sarf Eden Tüm Emekçilere Şükranlarımı Sunuyorum”

Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Genel Merkez Kadın Komite Başkanımız Hatice Ayhan, “Öncelikle ülkemizin bu zor günlerinde insanüstü gayret gösterip bizler için çaba sarf eden tüm emekçilere buradan şükranlarımı sunuyorum. Gerek ülkemizin aldığı kararlarla gerekse emekçilerimizin özverili çalışmalarıyla bu salgını bir an evvel ülkemizden def edeceğimize inanıyorum. Bu süreçte HİZMET-İŞ Kadın Komitesi olarak bizlerde, sahada olan arkadaşlarımıza elimizden gelen desteği vereceğiz. Hem onların yanında olacağız hem de sıkıntılar varsa onları gerekli mercilere ileteceğiz. Bundan böyle her hafta cuma akşamı telekonferans yöntemiyle gerçekleştireceğimiz toplantımıza katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Toplantıya ayrıca Davranış Bilimleri Uzmanı Ceren Cebeci’de katılarak ‘stres yönetimi’ ilgili bir sunum gerçekleştirdi.