Ana Sayfa » Hakkımızda » Genel Kurullar » ÖZDEMİR, KAYSERİ’DE VEDALAŞTI

ÖZDEMİR, KAYSERİ’DE VEDALAŞTI

12. Olağan Genel Kurulumuzda Genel Yönetim Kurulu’na seçilen Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilatlanma Sekreterimiz Halil Özdemir, Kayseri’de Belediye Başkan Yardımcılarını makamlarında ziyaret ederek vedalaştı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Yardımcısı Hayri Naziksoy’u Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Beyhan’ı Kocasinan, Melikgazi ve Talas Belediye Başkan, Başkan Yardımcıları ve Müdürleri ziyaret eden Özdemir, son olarak KASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Danacı’yı makamında ziyaret ederek helallik istedi.

Ziyaretlerinde Kayseri belediyelerinin bu zamana kadar kendilerine toplu iş sözleşmeler ve diğer konularda hiçbir zorluk çıkarmadıklarını belirten Özdemir, “Hizmet-İş Sendikası olarak merkez belediyelerimizde hiçbir sorunumuz olmadı. Başkanlarımız bizleri birer kardeşleri gibi görüp bütün sıkıntılarımızı giderdi. İnşallah bundan sonra da şubemizin yeni yönetimiyle bu birlik ve beraberlik bozulmadan devam edecektir” diye konuştu.

Kayseri Şubemiz de bir toplantı düzenleyerek Özdemir’e çalışmaları ve yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonra ki görevinde ve yaşamında başarılar dilediler. Toplantıda Şube Başkanımız Serhat Çelik, Genel Başkan Yardımcımız Özdemir’e bir tablo hediye etti.