Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR’DEN, CİZRE KAYMAKAMI SİNANOĞLU VE SİLOPİ KAYMAKAMI IŞIKTAŞ’I ZİYARET

ÖZDEMİR’DEN, CİZRE KAYMAKAMI SİNANOĞLU VE SİLOPİ KAYMAKAMI IŞIKTAŞ’I ZİYARET

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 5 Kasım 2019 tarihinde, Cizre Kaymakamı ile Cizre Belediye Başkan Vekili Davut Sinanoğlu’nu ve Silopi Kaymakamı Dr. Sezer Işıktaş’a ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Cizre Kaymakamını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Özdemir’e, Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanımız Zeki Özen eşlik etti.

Şırnak Valiliği tarafından 29 Ekim 2019 tarihinde Cizre Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Sinanoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Özdemir, “Cizre hem ekonomik hem de kültürel olarak büyük bir potansiyele sahip ilçemiz. Burada yaşanan terör olayları yüzünden yıllardır gerçek potansiyelini gösterememiş olması ülkemiz için üzücü. Saygıdeğer kaymakamımızın yapacağı çalışmalar sayesinde ilçemiz hem bu terör belasından arınacak hem de hak ettiği yerlerde olacaktır. Bizlerin buradaki amacı emekçiyi ve emeği korumak. Yeni dönemde de emekçilerimize yeni kazanımlar elde edip yüzlerini güldürmek istiyoruz” dedi.

Cizre Belediyesi İnsan kaynakları ve Eğitim Müdürü Ziya Geçgel’i de ziyaret eden Özdemir, üyelerimizle ilgili konularda görüş alışverişinde bulundu.

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, SİLOPİ KAYMAKAMI IŞIKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Cizre ziyaretleri sonrası Silopi Kaymakamı Dr. Sezer Işıktaş’ı da makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Özdemir, 31 Mart Mahalli idareler seçimleri sonrası Silopi Belediyesi’nden işten atılan 20 üyemizin işlerine iade edilmesini isterken, “Burada Sendikamıza ve üyelerimize karşı yapılanlar tüm kamuoyunun malumudur. Emekçilere karşı girişilen bu zulme sessiz kalmamız mümkün değildir. Üyelerimizin bir an evvel işlerine geri dönmelerini istiyoruz. Ziyaret kapsamında değerli kaymakamımız ile bu konuda görüş alışverişinde bulunduk. Kendisinden emekçilerin işlerine geri dönebilmesi için destek istedik. Sendikamız ve Silopi emekçileri bir bütündür. Bu bütünlüğü bozmaya çalışan kötü niyetliler günü geldiğinde gereken cevabı alacaklardır. Her zaman her yerde söylediğimiz gibi zulüm ile abad olunmaz” şeklinde konuştu.