Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR, “HAKKARİ’DE İŞÇİLERİN HAKKI HİZMET-İŞ’E EMANET”

ÖZDEMİR, “HAKKARİ’DE İŞÇİLERİN HAKKI HİZMET-İŞ’E EMANET”

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, “Hakkari’de emekçiler adına yeni bir dönem başlıyor. Yeni dönemle birlikte Hakkari’de işçilerimizin hakkı bundan sonra HİZMET-İŞ’e emanet” dedi.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 12 Kasım 2020 tarihinde, Hakkari Valisi ve Hakkari Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir’e ziyaretinde, Van Şube Başkanımız Abdullah Efeoğlu ve Van Şubemizin Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Kendilerini ağırlayan Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Akbıyık’a işçinin ve emeğin yanında olduğu için teşekkür eden Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, “Hakkari Belediyesi’nde çalışan emekçiler için yeni bir dönemin başlıyor.  Yıllarca ideolojik düşüncelerle emekçileri üç kuruş ücretlere mahkum edenlerin saltanatı bitti. Bundan sonra Hakkari’de iş barışından ve kazanımlardan bahsedeceğiz. Bizim amacımız Hakkari emekçilerinin alın terinin tam karşılığını almak için mücadele etmektir. HİZMET-İŞ olarak Hakkari emekçileri ile birlikte omuz omuza mücadele etmekten gurur duyuyoruz. Bizleri ağırlayan değerli Valimiz Akbıyık’a teşekkür ediyoruz” dedi.