Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR, BOR BELEDİYESİNİ VE NİĞDE İL BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

ÖZDEMİR, BOR BELEDİYESİNİ VE NİĞDE İL BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir 16 Nisan 2019 tarihinde,  Niğde’de, Bor Belediyesini ve Niğde İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Özdemir’e Bor Belediyesi ziyaretinde Niğde İl Başkanımız Gökhan Demircioğlu ve HAK-İŞ Niğde İl Başkanı Erkan Özgen eşlik etti.

Belediye ziyaretinde konuşan Halil Özdemir, “Ülkemizin, şehirlerimizin çalışkan ve üretken Belediye Başkanlarına ihtiyacı var. Yerel seçimler sonrası Bor ilçesi Belediye Başkanı olarak seçilen Serkan Baran’ın yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Başarılı ve üretken bir belediye başkanlığı geçirmesini diliyorum” dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir ayrıca belediye ziyareti öncesi Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün ile bir süre görüşme gerçekleştirdi.

Niğde İl Başkanlığımızı ziyaretinde ise Özdemir, Niğde işyeri temsilcilerimizle ve üyelerimizle buluştu.

Özdemir burada yaptığı konuşmada,  “ Sendikamız Türkiye’nin en büyük sendikası olma özelliğiyle üyelerimize önemli kazanımlar sağlamıştır. Sözleşme kapsamında olmayan yerlerde hiçbir üyemizden aidat kesintisi yapılmamaktadır. Sendikamız her zaman Niğde işçisinden yana ve taraftır. 1 Mayıs’ta Şanlıurfa’da gerçekleştireceğimiz etkinliğimize üyelerimizin katılımları için kolaylıklar sağlayacağız. Niğde İl Yönetimimize ve siz değerli temsilci ve üyelerimize toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Niğde İl Başkanımız Demircioğlu ise, “Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir’i Niğde’de ağırlamaktan onur duyduk. Niğde İl Başkanlığımızın birinci yılında bizleri ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyoruz. Bu ziyaret bizlerin çalışma azmine güç katmıştır” diye konuştu.