Ana Sayfa » Haberler » HAK-İŞ BAŞKANLAR KURULU, HAK-İŞ’İN KURUCU VE ESKİ BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

HAK-İŞ BAŞKANLAR KURULU, HAK-İŞ’İN KURUCU VE ESKİ BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

HAK-İŞ’in 46. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla 22 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen Başkanlar Kurulu toplantısının ardından, Genel Başkanımız Mahmut Arslan Başkanlığındaki HAK-İŞ Başkanlar Kurulu üyeleri, HAK-İŞ’in kurucu ve eski başkanları bir araya geldi.

Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in 46. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla 22 Ekim 2021 tarihinde İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun katılımıyla başlayan Başkanlar Kurulu toplantısı Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın başkanlığında devam etti.

HAK-İŞ’te gerçekleştirilen Başkanlar Kurulu toplantısı ardından, Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcıları Dr. Osman Yıldız, Yunus Değirmenci ve Mehmet Şahin, HAK-İŞ Genel Sekreteri Eda Güner ile HAK-İŞ Başkanlar Kurulumunu oluşturan Sendikaların Genel Başkanları, HAK-İŞ Kurucu ve Eski Başkanları Yasin Hatiboğlu, Mustafa Taşçı, Aziz Yılmaz, Salim Uslu ve Merhum Başkanımız Necati Çelik’in eşi Sermin Çelik ile bir araya geldi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.