Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, HATAY’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, HATAY’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, 19 Haziran 2020 tarihinde Hatay’da ziyaretlerde bulundu.

Mali işlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, İskenderun Şube Başkanlığımızı ve Hatay İl Başkanlığımızı ziyaret ederek Şube ve İl yönetimiyle bir araya geldi.

İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Yetim ve Hatay İl Başkanımız Ercan Salcan ziyaretinden dolayı Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız’a memnuniyetlerini dile getirerek Hatay ve İskenderun’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Genel Başkan Yardımcımız Yıldız, Hatay ziyaretleri kapsamında ikinci olarak Hatay İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

İskenderun Şube yönetimine ve Hatay İl yönetimine çalışmalarında başarılar dileyen Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile mücadele sürecinden geçiyoruz. Ülkemiz Haziran ayı itibariyle normalleşme sürecine girdi. ‘Yeni Normal’ diye adlandırdığımız bu dönemi de atlatmamız için maske, mesafe ve hijyen kurallarına harfiyen uymamız gerekiyor. Pandemi sürecinde de HİZMET-İŞ Sendikası olarak emekçilerimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Şube ve İl başkanlıklarımız mücadelenin en önemli unsurlarıdır.  Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz tüm gayretler için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.