Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ZONGULDAK’TA TEMASLARDA BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ZONGULDAK’TA TEMASLARDA BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 20 Mayıs 2019 tarihinde Zonguldak’ta, bir dizi belediye ziyaretleri gerçekleştirdikten sonra,  Zonguldak İl Başkanlığımızın düzenlediği iftar programına katıldı.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, Zonguldak belediye ziyaretleri kapsamında ilk olarak Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Salim Alan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Özdemir’e ziyarette Zonguldak İl Başkanımız Güven Kaya ve Zonguldak İl Başkan Yardımcımız Nihat Oruç eşlik etti.

Karaelmas diyarında olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Özdemir, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Salim Alan’a yeni görevinde başarılar dilerken, yeni dönemin Zonguldak halkına hayırlar getirmesini diledi.

ÖZDEMİR’DEN KİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANI ALTUN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, ikinci belediye ziyaretini de Zonguldak ilçesi Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun’a gerçekleştirdi. Özdemir ziyarette Kilimli Belediye Başkanı Altun’a yeni görevinde muvaffakiyetler diledi.

Halil Özdemir, Kilimli’nin yeni belediye başkanıyla birlikte Türkiye turizminde ve kömür üretiminde daha çok pay almasını beklediklerini belirtirken, yeni dönemde Kilimli’ye yakışacak ekonomik ve sosyal atılımların yapılacağından şüphelerinin olmadığını söyledi.

Özdemir’e ziyaretinde Zonguldak İl Başkanımız Güven Kaya ve Zonguldak İl Başkan Yardımcımız Nihat Oruç eşlik etti.

ÖZDEMİR ÇAYDEĞİRMENİ VE KARAMAN BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir belediye ziyaretlerini Zonguldak’a  bağlı Çaydeğirmeni ve Karaman Belediyelerini ziyaret ederek devam ettirdi.

Özdemir hem Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’e hem de Karaman Belediye Başkanı Servet Üstün’e mübarek ramazan ayı münasebetiyle yeni görevlerinde başarılar diledi.

ÖZDEMİR ZONGULDAK’TA EMEKÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Halil Özdemir Zonguldak’ta belediye ziyaretleri sonrası Zonguldak İl Başkanlığımızın düzenlediği iftar yemeğinde emekçilerle bir araya geldi.

İftar yemeğinde Özdemir’in yanı sıra Zonguldak İl Başkanımız Güven Kaya, Zonguldak İl Yönetimimiz ve üyelerimiz katıldı.

İftar sofrasında Zonguldaklı emekçilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyleyen Özdemir, “ Bu mübarek ramazan ayında Zonguldaklı emekçi kardeşlerimizle iftar yapmamızı sağlayan Zonguldak İl Başkanımız Güven Kaya’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım bu sofrada ki birlik ve beraberliğimiz her zaman baki kalacaktır. Ereğli Belediyesi’nde ki baskıyla sendika değiştirmeye zorlanan her şeye rağmen gönlü bizimle atan emekçilerimize selam olsun. En kısa zamanda bu baskıların son bulmasını ve bu karanlık ortamın dağılmasını diliyorum. Beni burada ağırlamanızla evimde gibi hissettiren tüm üyelerimize teşekkür ediyor, ramazan bayramınızı şimdiden kutluyorum” dedi.