Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, UŞAK ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, UŞAK ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 13 Şubat 2020 tarihinde, Uşak Şubemizin düzenlediği temsilciler toplantısına katıldı.

Temsilciler toplantısına Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir’in yanı sıra, Uşak Şube Başkanımız Recep Sorkun, Uşak Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve iş yeri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Uşak’ta bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirten Özdemir, “ Öncelikle temsilciler toplantımızı tertip eden ve bizleri Uşaklı temsilcilerimizle buluşturan şube başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.  Bildiğiniz gibi Sendikamız HİZMET-İŞ ve Uşak emekçileri yıllardır birlikte. Burada yıllardır süregelen birlikteliğimizin en büyük mimarlarından biriside sizlersiniz. Sendikamızın misyonunu, sendikacılığa bakış açısını ve başarmak istediklerini üyelerimize sizler anlatıyor ve bu yolda mücadele ediyorsunuz. Emeklerinizden ötürü sizlere teşekkür ediyor, bu birlik ve beraberliğimizin daim olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Özdemir: “Temsilcilerimiz Bizlerin En Büyük Yardımcısı ve Desteği”

Sendikamız HİZMET-İŞ’in Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olduğunu belirten Halil Özdemir, “Bu büyüklüğün elbette bir takım sonuçları oluyor. Büyük sendika demek büyük teşkilat demek.  Gönül ister ki her zaman sizlerle ve üyelerimizle beraber olalım ve birebir ilgilenelim. Ancak teşkilatımızın büyüklüğü hasebiyle üyelerimizle her zaman beraber olma fırsatımız olmuyor. İşte burada sizler devreye giriyor, üyelerimizin dertleriyle dertleniyor bizlere üyelerimizin durumlarıyla ilgili bilgi veriyorsunuz. Bu yüzden ülkemizin her yerinde tüm temsilcilerimiz bizlerin en büyük yardımcısı ve desteği. Verdiğiniz emeklerden ötürü tekrar sizlere teşekkür ediyor, toplantımızın Sendikamıza ve Uşak emekçilerine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Toplantı sonunda üyelerimiz Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir’e günün anısına plaket takdiminde bulundu.

ÖZDEMİR, UŞAK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI YALÇIN’I ZİYARET ETTİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir Uşak temasları kapsamında Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yalçın’ı makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir’e ziyaretinde Uşak Şube Başkanımız Recep Sorkun eşlik ederken, ziyarette üyelerimizin durumlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Uşak Belediye Başkan Yardımcısı ziyareti sonrası Uşak Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Önder Yıldız’ı da ziyaret eden Özdemir, Yıldız’a görevinde başarılar diledi.